Рекламні вивіски

Основне про зовнішню рекламу.

Зовнішня реклама – це чудовий засіб підняти свій рейтинг. Вона є дуже ефективною у розвитку будь-якого бізнесу. Для реалізації зовнішньої реклами Вам потрібні невеликі кошти. Якщо Ви молодий та талановитий підприємець і шукаєте компанію, яка б розробила Вам рекламні вивіски та вивіски на магазин, то Ви потрапили саме за призначенням. «RESTART» – це фахівці вищого рівня, які зроблять для Вас зовнішню рекламу різного типу.

Рекламні вивіски та зовнішня реклама від RA «RESTART»

Рекламна агенція «RESTART» – молода та сучасна команда. Ми розуміємо, що Ваша реклама є важливою для Вас, тому відповідально ставимось до кожного проекту і враховуємо всі нюанси та Ваші побажання. Ми з легкістю та дуже швидко можемо виготовити вивіски на магазин, сітілайти, лайтбокси, об’ємні літери, світловий короб, ростові фігури, штендери, банерні конструкції та інші рекламні вивіски. На нашому виробництві нове обладнання – тому вся зовнішня реклама буде виконана швидко та якісно, а мережа монтажників по всій Україні зможе провести монтаж Вашої реклами максимально швидко.

Розміщення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама, тобто вивіска – це візитна картка будь-якої компанії, банку, магазину, кафе чи ресторану. Вона розповідає людям, що проходять повз, про пропоновані послуги або товари. Зазвичай рекламні вивіски розміщують над входом у будівлю або вони можуть займати весь простір будівлі, яка відноситься до цього підприємства.

Білборди

Ми можемо запропонувати Вам важливий та ефективний спосіб реклами – білборди. Вони переважають над іншими видами реклами за допомогою своїх розмірів, частотою показів та малою вартістю. Стандартний розмір 3х6 м та розміщення транспортними шляхами залучає більшу кількість клієнтів.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення