Світ цифрового друку

Цифровий друк відкрив цілий світ можливостей перед дизайнерами та їх клієнтами. Тим, хто займається маркетингом і користується послугами друкарні, раніше навіть в голову не приходила думка про те, що можна віддрукувати продукцію тиражем менше встановленої величини, розбити малий або середній тираж на адресні (цілеспрямовані) сегменти або перейти на модель виготовлення продукції «точно в строк» (just-in-time production). Можливість друкувати малі тиражі завдяки цифровому друку змінює уявлення клієнтів про комерційний друк.

Друк екосольвентними чорнилами

Друк екосольвентними чорнилами — перевагою є можливість інтерєрного друку, за рахунок меншої краплі, зображення виходить більш чітким та насиченим, тому таким типом друку друкують фотошпалери, картини (на холсті) тощо.

Друк сольвентними чорнилами

Друк сольвентними чорнилами (на основі розчиннику сольвента) — має значні переваги у ціні друку та стійкості до стирання та вигорання, але мінусом вважається нечіткість малюнку, через велику каплю. Використовують в основному в зовнішній рекламі (біл-бордах, сітілайтах, реклама на транспорті, вивісках тощо).

Матеріал для широкоформатного друку

Основним матеріалом для широкоформатного друку є: папір Back lite, папір Blue back, самоклеюча плівка (Oracal), плівка One Way Vision (перфоплівка), банерна тканина, пластик, текстиль, полотно.

Про широкоформатний друк

Широкоформатний друк – це тип друку який дозволяє наносити зображення на різноманітні матеріали, в основному для зовнішнього використання (зовнішня реклама). Такий тип друку дозволяє надрукувати в максимально стислий термін тиражі від одного екземпляру за невеликі кошти.

Брендування ТТ, брендування авто

Брендування – це один з напрямків реклами, який працює на покращення іміджу компанії, шляхом нанесення рекламної інформації на різні поверхні (транспорт, вітрини, обладнання). Найбільш популярним є брендування автотранспорту. Компанії наносять логотипи своєї фірми на власний автопарк. Так, у місті часто можна побачити кур’єра, на машині якого логотип фірми, що пропонує доставку піци, тощо. Ще один варіант – це розміщення реклами на автобусах, трамваях, маршрутних таксі. Фірма розміщує рекламу своєї компанії на громадському транспорті, що дає хорошу можливість залучення нових клієнтів.

Білборди

Ми можемо запропонувати Вам важливий та ефективний спосіб реклами – білборди. Вони переважають над іншими видами реклами за допомогою своїх розмірів, частотою показів та малою вартістю. Стандартний розмір 3х6 м та розміщення транспортними шляхами залучає більшу кількість клієнтів.

Розміщення зовнішньої реклами

Зовнішня реклама, тобто вивіска – це візитна картка будь-якої компанії, банку, магазину, кафе чи ресторану.
Вона розповідає людям, що проходять повз, про пропоновані послуги або товари. Зазвичай рекламні вивіски розміщують над входом у будівлю або вони можуть займати весь простір будівлі, яка відноситься до цього підприємства.

Рекламні вивіски та зовнішня реклама від RA «RESTART»

Рекламна агенція «RESTART» – молода та сучасна команда. Ми розуміємо, що Ваша реклама є важливою для Вас, тому відповідально ставимось до кожного проекту і враховуємо всі нюанси та Ваші побажання. Ми з легкістю та дуже швидко можемо виготовити вивіски на магазин, сітілайти, лайтбокси, об’ємні літери, світловий короб, ростові фігури, штендери, банерні конструкції та інші рекламні вивіски. На нашому виробництві нове обладнання – тому вся зовнішня реклама буде виконана швидко та якісно, а мережа монтажників по всій Україні зможе провести монтаж Вашої реклами максимально швидко.

Основне про зовнішню рекламу.

Зовнішня реклама – це чудовий засіб підняти свій рейтинг. Вона є дуже ефективною у розвитку будь-якого бізнесу. Для реалізації зовнішньої реклами Вам потрібні невеликі кошти. Якщо Ви молодий та талановитий підприємець і шукаєте компанію, яка б розробила Вам рекламні вивіски та вивіски на магазин то Ви потрапили саме за призначенням. «RESTART» – це фахівці вищого рівня, які зроблять для Вас зовнішню рекламу різного типу.

Замовити дзвінок

Наші контакти

Надіслати повідомлення